Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Світовий банк допомагає Веселівщині реформувати систему охорони здоров’я

Переглядів: 541

Сьогодні, 5 січня, у Веселівському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги відбулось вручення закладам охорони здоров’я медичного обладнання, отриманого за підтримки програми Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спільно зі Світовим банком.

Присутніми на заході були голова районної ради Віктор Масалов, директор Веселівського районного ЦПМСД Тетяна Сєргєєва, помічник Народного депутата України Сергія Валентирова Олена Щетініна, медичні працівники фельдшерсько-акушерських та медичних пунктів Веселівського району.

«Знаково, що Веселівський район став одним із районів, де Світовий банк впроваджує програму Підтримки реформи і ефективного управління у системі охорони здоров'я в Україні, - зазначив Віктор Масалов. - Кращі міжнародні практики та досвід, адаптовані до місцевих умов дозволять досягти  переконливих результатів. Такий підхід забезпечить всебічні зміни і послідовні заходи з реформування галузі на національному рівні, опираючись на досвід Веселівщини. Втілення цього проекту призведе до ефективної та орієнтованої на пацієнта медичної допомоги, і в кінцевому підсумку – до кращих результатів для здоров'я жителів нашого регіону».

Основною метою вищевказаного трирічного проекту є підтримка пріоритетних напрямів реформування системи охорони здоров’я у визначених регіонах, посилення спроможності систем державних закупівель у сфері охорони здоров’я та проведення відповідних заходів з їх контролю.

Також, користуючись нагодою, помічник народного депутата Сергія Валентирова Олена Щетініна вручила центру первинної медико-санітарної допомоги у подарунок два тонометри.

Після цього очільник районної ради відповів на хвилюючі питання, поставлені працівниками охорони здоров’я.

« повернутися до списку новин