Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

У Веселівському районі готуються до виборів у дві об’єднані територіальні громади

Переглядів: 294

На виконання постанови ЦВК від 31 серпня 2017 за №169, відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року та за сприяння Веселівської районної ради сьогодні у великому залі відбулось засідання Веселівської районної територіальної виборчої комісії.

Учасники заходу працювали над прийняттям документів до складу відповідних сільських, селищних, міських виборчих комісій для утворення та формування складу цих комісій в зв’язку з призначенням  перших місцевих виборів.

 

 

Крім того, до 20 вересня включно територіальні виборчі комісії мають утворити одномандатні, територіальні виборчі округи для проведення перших місцевих виборів. До 18 вересня включно громадські організації можуть звернутися до ЦВК з клопотаннями про дозвіл мати офіційних спостерігачів на перших місцевих виборах.

Також, згідно з планом, 25 вересня розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах.

Подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 жовтня включно. А до 5 жовтня включно територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації.

До 11 жовтня включно ТВК повинні затвердити текст виборчого бюлетеня з виборів депутатів сільської, селищної, міської ради та сільського, селищного, міського голови для голосування у відповідному виборчому окрузі.

Як повідомлялося, ЦВК призначила на 29 жовтня перші місцеві вибори у 202 об'єднаних громадах, у тому числі у 2 ОТГ Веселівського району. Тож на Веселівщині перші вибори пройдуть у Новоуспенівській та Чкаловській ОТГ.

 

 

 

« повернутися до списку новин