Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Очільник району вивчив стан доріг загального значення

Переглядів: 463

  Голова районної ради Олександр Цвіліховський здійснив виїзд по території району з метою вивчення стану автомобільних доріг загального призначення, яке на сьогодні є досить болючим для місцевих жителів. Незважаючи на те, що робота з даного питання проводиться з початку року, ситуація не змінилась. Особливо очільника району цікавить інформація про роботу філії «Веселівський райавтодор», яку залучено до роботи на території інших районів у той час, коли вдома стан доріг в деяких місцях є просто жахливим. Крім того, варто враховувати, що водії, які переважно користуються цими дорогами, податок сплачують і не мають можливості берегти власні автомобілі.

  О.Цвіліховський також відзначив, що необхідно посилити контроль за рухом важковагового та сільськогосподарського транспорту, який здійснює руйнівний вплив на дороги, та наголосив на важливості прийняття рішення про встановлення відповідних обмежуючих знаків.

  У результаті виїзду Олександр Леонідович зробив робочий візит до м. Запоріжжя, де зустрівся з керівництвом філії «Веселівський райавтодор» щодо можливості повернення роботи підприємства у район з метою покращення стану доріг на його території.

« повернутися до списку новин