Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулася 14 сесія районної ради.

Переглядів: 342

22 грудня 2016 року під головуванням голови Веселівської районної ради Олександра Цвіліховського відбулося засідання 14-ої чергової сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь перший заступник керівника Мелітопольскої місцевої прокуратури,  голова та заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільські та селищні голови, заступник начальника Веселівського відділення поліції Мелітопольського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, представники засобів масової інформації.  До порядку денного сесії включено 39 питань.

 

         Основними питаннями були звіти голови районної ради про свою діяльність, у тому числі про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної  ради, звіт голови районної державної адміністрації з питань делегованих повноважень щодо об'єднання на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території, і населення, а також бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури, шляхів місцевого значення, на капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах) та на заходи щодо охорони праці та охорони навколишнього природного середовища, інформація першого заступника керівника Мелітопольскої місцевої прокуратури та  заступника начальника Веселівського відділення поліції Мелітопольського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Веселівського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Також депутатський корпус Веселівської районної ради розглянув та затвердив низку Програм серед яких і Програма соціально-економічного та культурного розвитку Веселівського району на 2017 рік. Детально було розглянуто питання про затвердження бюджету на 2017 рік. Чотири питання черги денної стосувалися комунальних питань, розглянуто та затверджено склад присяжних засідателів Веселівського районного суду Запорізької області. Відповідно до наданих документів в районній раді зареєстровано нову депутатську фракцію «Батьківщина» в складі 4 осіб. 

       

            

Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті Веселівської районної ради.

« повернутися до списку новин