Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулась зустріч громадськості району з губернатором області

Переглядів: 409

  Голова районної ради Олександр Цвіліховський взяв участь у зустрічі губернатора Запорізької області Костянтина Бриля з сільськими і селищним головами,  керівниками підприємств та організацій району, яка відбулась у рамках робочого візиту у великому залі засідань районної ради 18 жовтня 2016 року.

 

  Під час зустрічі провідні фахівці ОДА провели роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо питань оформлення документації на земельні ділянки,визначення податку на нерухоме майно, оподаткування в аграрному секторі, надання субсидій у 2016 році, дії програми «Сільське подвір’я». Також облдержадміністрація дала роз’яснення щодо ситуації, яка склалась у ДП ДГ «Соцземлеробство».

  У ході зустрічі багато зауважень виникло щодо земельних питань та діяльності Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області. Очільник області висловив незадоволення неякісною роботою організації, дав негативну оцінку її діяльності та видав наказ до кінця поточного року завершити роботу щодо оформлення документів та видачі державних актів на земельні ділянки учасникам АТО. Значну увагу було приділено також землям на території Веселівського району, які не обробляються через відсутність відповідних документів, що вже кілька років не надає підприємцям Держгеокадастр. У результаті районний бюджет не отримує значну кількість коштів, а це – неможливість створення додаткових робочих місць, відсутність ремонту доріг та об’єктів соціальної сфери території.

  Окремо голова облдержадміністрації зупинився на питанні децентралізації влади. З цього приводу Костянтин Іванович закликав присутніх до добровільного об’єднання громад. Для цього, в першу чергу, необхідно провести необхідні розрахунки щодо спроможності, і не зволікати із вирішенням даного питання у 2017 році. За словами Костянтина Бриля, дієву підтримку з даного питання надає депутат Верховної Ради України цієї території Сергій Валентиров, у співпраці з яким облдержадміністрація завжди може розраховувати на конструктивний діалог.

« повернутися до списку новин