Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Голова районної ради привітав зі святом першого дзвоника учнів КЗ «Запорізька ЗОШ І – ІІІ ст.»

Переглядів: 395

1 вересня голова районної ради Віктор Масалов на запрошення дирекції загальноосвітньої школи села Запоріжжя відвідав свято першого дзвоника, щоб привітати місцевих школяриків і їхніх батьків, трудовий колектив школи із Днем знань.

 

 

 

 

 

Участь в урочистостях взяли також депутат районної ради Володимир Гридасов, сільський голова Іван Сеник, представник райдержадміністрації, члени батьківського  комітету.

 

 

Святкові урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапору, після чого з промовою виступив директор школи Володимир Гридасов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З вітальним словом на адресу учнів, батьків та вчителів закладу звернувся під час лінійки голова районної ради Віктор Масалов.

 

 

Від імені депутатського корпусу ради та від себе особисто Віктор Володимирович побажав школярам міцного здоров’я, добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань, батькам і педагогам – терпіння, творчої наснаги та високих результатів їхніх дітей.

 

 

На завершення святкової лінійки пролунав перший дзвоник нового 2017/2018 навчального року, який покликав учнів та вчителів на перший урок.

 

 

 

« повернутися до списку новин