Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

На честь підписання безвізу біля районної адміністративної будівлі підняли прапор ЄС

Переглядів: 430

Прапор підняли сьогодні, 11 травня, на найвищому флагштоку районного центру, який знаходиться біля адміністративної будівлі. На церемонії зібралися представники районної влади та органів місцевого самоврядування, військові, молодь, ветерани АТО. Веселівську районну раду представляли депутати Юлія Мірошниченко та Юрій Нежурко.

Нагадаємо, що сьогодні Рада Європейського Союзу остаточно затвердила рішення про надання громадянам України безвізового режиму. Відповідне рішення було прийнято сьогодні в Брюсселі в рамках непрофільного засідання Ради ЄС.

В умовах безвізового режиму українці зможуть перебувати на території Шенгенської зони до 90 днів протягом кожних 180 днів. Для цього потрібно оформити біометричний паспорт. Також під час подорожі потрібно мати при собі документи, що підтверджують мету поїздки, місце проживання, достатню суму грошей і медичне страхування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Святкування цієї події продовжиться у м. Запоріжжя в суботу, 13 травня, на пл. Фестивальній. Там вже розгорнуто Європейське містечко, кожен з наметів буде символізувати одну з країн ЄС. Під час заходу можна буде дізнатися про історію, культуру, традиції європейських народів, пройти майстер-класи, спробувати національну кухню. Поруч розгорнеться акція «Патріотична весна», присвячена сторіччю Української революції 1917-21 років. Запорожці побачать військову техніку Національної Гвардії, зможуть взяти участь у волонтерській ярмарці, підтримати наших солдатів.

« повернутися до списку новин