Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Голова районної ради взяв участь у 14-тій черговій сесії Запорізької обласної ради 7-го скликання

Переглядів: 475

19 вересня відбулось пленарне засідання 14  чергової сесії Запорізької обласної ради, в якій взяли участь голова районної ради Віктор Масалов та голова райдержадміністрації Іван Мігуля.

 

 

На початок роботи зареєструвався 71 депутат.

За пропозицією голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, присутні вшанувати хвилиною мовчання пам'ять наших земляків та інших військовослужбовців, які трагічно загинули у зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Зокрема, голова облради висловив співчуття рідним та близьким Руслана Кушова, Валерія Федана, Олега Диньки – запоріжцям, які поклали голови заради миру і незалежності України.

Перед розглядом питань порядку денного голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак вручив найкращим запоріжцям нагороди Верховної Ради України та відзнаки Запорізької обласної ради.

Забезпечуючи виконання вимог ч. 3 ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» та враховуючи п. 36 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак надав слово для доповіді щодо результатів діяльності органів прокуратури області у I півріччі 2017 року прокурору Запорізької області, старшому раднику юстиції Валерію Романову.

Розпорядження голови Запорізької обласної ради № 79-р  від 08.09.2017 «Про скликання чотирнадцятої сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання» передбачало розгляд 76 питань, але депутати не дійшли згоди щодо порядку денного.

 

 

Під час пленарного засідання депутати поставили до відома присутніх про зміни у фракційних групах. Також заслухали звіт про свою роботу перед виборцями.

Так, депутатським корпусом облради у 2016 році було ініційовано більше 100 проектів рішень обласної ради. Крім того, народні обранці долучались до розробки проектів рішень сесії, провели понад 2200 прийомів громадян, депутатський фонд для надання матеріальної допомоги громадянам склав більше 10 млн. гривень. Також під час пленарного засідання 14 сесії депутати облради розглянули звернення трудового колективу ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

 

На превеликий жаль, у зв`язку з тим, що депутати не дійшли компромісу в затвердженні питань черги денної, ряд важливих питань по Веселівському району не було прийнято. 

 

 

 

« повернутися до списку новин