Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Знову Свято першого дзвоника

Переглядів: 556

  Сьогодні 1 вересня у всіх школах Веселівського району, як і по всій Україні, пройшло Свято першого дзвоника, сповістивши про початок нового 2016/2017 навчального року і закінчення літніх канікул, а для першокласників – старт нового шкільного життя. Кожен загальноосвітній навчальний заклад нашого району на своїх подвір’ях радо вітав гостей, серед яких були присутні й депутати Веселівської районної ради.

  Очільник району Олександр Цвіліховський взяв участь в урочистій лінійці КЗ «Новоуспенівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів», за парти якого цього року сіло 81 учнів, з яких 6 – першокласники. Тож, крім учнів та вчителів, школа радо вітала голову районної ради, голову Новоуспенівської сільської ради, представника районної державної адміністрації, батьків, жителів та гостей сіл Новоуспенівка та Новоіванівка.

  Вже за традицією на урочистій лінійці директор Тетяна Трішечкіна привітала школярів та педагогів з Днем знань, висловила слова вдячності усім, хто допоміг зробити влітку поточний ремонт, а також вручила похвальні листи, грамоти, стипендії та солодкі подарунки за підсумками минулого навчального року найкращим і найактивнішим учням закладу.

  Голова районної ради О.Цвіліховський, вітаючи шкільну родину зі святом, подякував директору, вчителям та іншим працівникам закладу за підготовку до нового навчального року, привітав учнів та педагогів зі святом, побажав батькам першокласників особливого терпіння.

  «Перший рік навчання у школі, як фундамент для майбутнього будинку. Все залежить від того, наскільки міцним він буде», - зазначив очільник району.

  Наостанок виступу Олександр Цвіліховський вручив директору школи сертифікат на отримання від Веселівської районної ради підручників для 4-го і 7-го класів. Такі ж сертифікати від депутатів районної ради цього дня отримали і комунальні навчальні заклади середньої освіти, які входять до селищної територіальної громади.

  До вітань долучилися й сільський голова Анатолій Мішечкін. Він висловив глибоку вдячність усім педагогам школи за працю, за те, що завдяки їм твориться майбутнє країни, а також побажав першокласникам успіхів у навчанні, а майбутнім випускникам наполегливості у досягненні мрій.

  Директор центру соціальних служб для молоді Світлана Люта під час вітального слова передала учням школи книги художньої літератури, які, крім новоуспенівських дітлахів, отримали сьогодні усі учні району завдяки підтримці народного депутата України Сергія Валентирова. Тому районна рада висловлює слова вдячності депутату Верховної Ради України за турботу і піклування про дітей Веселівщини.

  Перший дзвоник у виконанні випускника школи Сергія Прокопіва та першокласниці Дар’ї Клименко покликав усіх дітлахів школи на перший загальношкільний урок, присвячений 25-ї річниці Незалежності України.

  

 

 

 

 

 

     

« повернутися до списку новин