Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Друге засідання конкурсної комісії

Переглядів: 392

У вівторок, 6 грудня, пройшов завершальний етап на посаду директора комунального підприємства «Райсількомунгосп», на якому кандидати, на співбесіді с членами конкурсної комісії, представили своє бачення розвитку підприємства.  

         Для участі в конкурсі подано п’ять заяв від претендентів на посаду, але до конкурсного відбору було допущено лише дві кандидатури, які відповідають кваліфікаційним вимогам.

         Першим питанням, яке було розглянуто депутатами -  звіт т.в.о. директора КП «Райсількомунгосп» Морозова В.М. про свою діяльність на посаді.

         Друга частина засідання комісії була присвячена співбесіді з кандидатами на посаду. Першим свій план розвитку підприємства представив Кутьєв С.А., який заявив, що необхідно скласти бізнес-план, раціонально використовувати комунальне майно, щоб досягти прибутку.

          Разом з тим, другий кандидат на посаду директора Парфеня В.М. вважає, що підприємству необхідно продовжити роботу в напрямку виробництва альтернативних видів палива, зокрема встановлення лінії по виготовленню паливних брикетів. Кошти, отримані від реалізації продукції, доцільно направити на розвиток іншого виду діяльності підприємства.

         По завершенню співбесіди, головуючий повідомив, що наприкінці тижня буде оголошено рішення і об’явлено переможця. Проект рішення щодо кандидатури на посаду директора КП «Райсількомунгосп» буде винесено на розгляд та затвердження сесії. 

« повернутися до списку новин