Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Питання забезпечення жителів Веселого питною водою залишається відкритим

Переглядів: 424

За ініціативи депутатів Веселівської районної ради 21 травня в адмінбудівлі районної ради відбулось засідання круглого столу. Участь у заході взяли голова районної ради Віктор Масалов, голова райдержадміністрації Іван Мігуля, селищний голова Петро Кіяшко, депутати районної ради, представники РДА та жителі Веселого.

Наскрізною темою круглого столу було питання водозабезпечення смт Веселе питною водою. Захід пройшов у формі конструктивного діалогу між усіма гілками влади району.

Під час заходу очільник Веселівської громади Петро Кіяшко надав учасникам заходу важливу інформацію про розвиток комунального підприємства «Водоканал», яке знаходиться у підпорядкуванні Веселівської селищної ради.

Петро Миколайович ознайомив зі станом справ комунального підприємства на даний момент, у тому числі торкнувся і фінансової ситуації.

Представники депутатського корпусу мали можливість дізнатись більше подробиць щодо реального стану речей у «Водоканалі», поставивши селищному голові ряд запитань. У свою чергу, Петро Кіяшко розповів про перспективи розвитку даного підприємства. А також поінформував присутніх щодо виділення на розвиток КП «Водоканал» державної субвенції у розмірі 3,9 млн. грн.

Заслухавши інформацію селищного голови, учасники зустрічі вирішили детальніше вивчити ситуацію щодо можливості покращення водозабезпечення у селищі та повернутись до подальшого обговорення пізніше.

« повернутися до списку новин