Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

У ДП ДГ «Широке» відсвяткували професійне свято

Переглядів: 842

День працівників сільського господарства – це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Напередодні свята, 17 листопада 2017 року, в приміщенні Широківського сільського будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства та 85-річчя заснування ДП ДГ «Широке», в яких участь взяли голова районної ради Віктор Масалов, голова райдержадміністрації Іван Мігуля, заступник селищного голови Веселівської ОТГ Ілона Бабаніна, староста села Лариса Єрещенко, директор ДП ДГ «Широке» та депутат Веселівської районної ради Сергій Рудський, працівники господарства, начальник Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області Олександр Баша, гості та жителі села.

З вітальним словом до присутніх звернувся очільник районної ради Віктор Масалов, який щиросердно привітав присутніх зі святом, висловив вдячність аграріям господарства за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, побажав усім міцного здоров’я, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків.


 

« повернутися до списку новин