Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Фотозвіт депутата районної ради Ліани Гулак за підсумками 2017 року

Переглядів: 490

Гулак Ліана Володимирівна – депутат Веселівської районної ради сьомого скликання, член ВО  "Батьківщина" – є секретарем постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та адміністративно-територіального устрою.

Протягом звітного періоду Ліана Володимирівна,  як депутат районної ради, діяла у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» і керувалася вимогами Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування» та іншими законодавчими та нормативно-правовими актами нашої держави, а також Регламентом роботи Веселівської районної ради сьомого скликання.

За звітний період відбулось 12 пленарних засідань районної ради. Ліана Володимирівна взяла участь у роботі 9 сесій.

У звітний період депутат брала активну участь у громадському та політичному житті району. Протягом року Гулак Л.В. провела велику кількість різноманітних зустрічей, під час яких вирішувалися нагальні питання для жителів району.

Так, Ліана Володимирівна протягом 2017 року неодноразово зустрічалася з церковнослужителями та волонтерами району з метою надання суттєвої допомоги учасникам бойових дій в зоні АТО, брала участь у святкових заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Дня працівників сільського господарства, Дня Святого Миколая, Нового року, Дня прапора, що проводились у закладах освіти та культури Чкаловської та Новоуспенівської ОТГ.

Велику увагу депутат районної ради приділяє спілкуванню з ветеранами праці, дітьми, багатодітними родинами, людьми з особливими потребами, воїнами АТО, та родичами загиблих учасників антитерористичної операції, соціально незахищеними верствами населення тощо.

Крім того, Ліана Володимирівна у минулому році надала грошову допомогу 5 громадянам  на суму 5000 грн. зі спеціального депутатського фонду та допомогла оформити путівки у лікувально-профілактичний заклад (м. Одеса) особі з інвалідністю.

« повернутися до списку новин