Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Якісні адміністративні послуги стали доступні кожному жителю Веселівського району

Переглядів: 765

Сьогодні, 28 лютого, в головній адміністративній будівлі району відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. Це стало можливим завдяки участі Веселівської ОТГ у конкурсі серед об’єднаних громад, який проводився в рамках Програми «U-LEAD з Європою» та підтримці депутатського корпусу Веселівської районної ради, який виділив приміщення на лівому крилі адміністративної будівлі для розміщення ЦНАПу.

Учасників заходу привітали керівник напрямку з покращення якості адміністративних послуг для населення Програми» «U-LEAD з Європою» Сусанна Делланс, директор Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свістун, голова районної ради Віктор Масалов, голова Веселівської селищної ради Петро Кіяшко, голова райдержадміністрації Іван Мігуля.

У своїй промові селищний голова Петро Кіяшко висловив слова вдячності депутатам районної ради за розуміння та підтримку і вручив депутатському корпусу подяку селищної ради.

Фінальним акордом після урочистого перерізання стрічки та екскурсії ЦНАПом для всіх учасників свята став святковий концерт, підготований працівниками КУ «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради.

У новому сучасному ЦНАПі надаватиметься більше 140 адміністративних послуг, зокрема: у сфері реєстрації, земельних відносин, будівництва, дозвільні документи, довідки (про склад сім'ї, про участь громадянина України в особистому селянському господарстві, нотаріальні довідки, про відсутність запису про працевлаштування тощо). У новоствореному Центрі розроблено інформаційні та технологічні картки, які розміщено на рецепції.

Надання доступних, зручних адміністративних послуг високої якості критично важливе для громадян. Центр надання адміністративних послуг створений для жителів усього Веселівського району.  До безперечних переваг роботи Центру можна сміливо віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення посередників, повне інформування клієнтів та відвідувачів з будь-яких спірних або незрозумілих питань. Метою створення Центру є реальне забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій влади у сфері надання адміністративних послуг, виконання стандартних, спрощених схем «руху» громадянина до отримання бажаного результату.

Очікувані вигоди від відкриття ЦНАПу для основних зацікавлених сторін очевидні: мешканці громади будуть мати можливість одночасно отримати різноманітні послуги в одному місці, зросте рівень обслуговування населення та прискорення в отриманні документів, не буде перекладання обов’язків адміністративних органів на споживачів, вимагання додаткових документів. Місцевий бізнес буде розвиватись у більш сприятливих умовах, територія громади стане інвестиційно привабливою. Громадські організації отримають можливість розвивати новий напрям діяльності (громадський моніторинг надання публічних послуг), активно долучитись до спільних проектів у партнерстві з владою та бізнесом. 

« повернутися до списку новин