Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Робочий виїзд на територію Новоуспенівської сільської ради

Переглядів: 411

  Голова Веселівської районної ради Олександр Цвіліховський здійснив робочий виїзд на територію Новоуспенівської сільської ради.

  У ході поїздки очільник району вивчив роботу навчальних закладів території,  торгівельних точок, поспілкувався з представниками трудових колективів.

 Під час візиту до ДНЗ «Барвінок» та огляду приміщень закладу Олександр Леонідович відзначив високий рівень проведених ремонтних робіт улітку. У дитячому садку у гарному стані збереглися меблі та іграшки, з’явився новий телевізор, викладено тротуарною плиткою алею на подвір’ї.

  «Хотілося, щоб у нашому дитячому садку нарешті з’явився Інтернет, – висловила побажання від колективу завідуюча Г.Рекуненко. – Також діткам не вистачає на подвір’ї гірок, гойдалок, а спортивному залі – різноманітного спортивного інвентарю.»

  Цього ж дня очільник району зустрівся з педагогами КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ступенів». Освітян, у першу чергу, цікавили терміни завершення робіт по Кіотському протоколу: утеплення стін та монтаж зовнішніх відкосів вікон та дверей; також хвилюючим стало питання утворення ще двох громад на території району.

  У ході зустрічі Олександр Леонідович зупинився на проблемах функціонування освітньої галузі, нових проектах, а також відповів на чисельні запитання присутніх.

  Завершальними зупинками під час виїзду стали магазини сіл Новоуспенівка та Новоіванівка, під час яких голова районної ради обговорив з працівниками актуальні проблеми торгівлі у сільській місцевості.

 

« повернутися до списку новин