Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Андрій Петрович Шкрум: слово про нашого депутата

Переглядів: 563

  Шкрум Андрій Петрович - депутат Веселівської районної ради сьомого скликання, колишній голова Калинівської сільської ради, людина, яка завжди з розумінням ставиться до проблем виборців. Енергійний, активний, добродушний і творчий.

  Здобувши вищу освіту у Мелітопольському інституті механізації сільського господарства за фахом  інженер-механік пішов працювати інженером з трудомістких процесів. У 1992 році був обраний головою Калинівської сільської ради. На даний час очолює ФГ «Карина».

 

  Саме   притаманні йому відповідальність, принциповість, вимогливість до себе та  оточуючих, дозволили йому чотири рази бути обраним Калинівським сільським головою.

  В своїй депутатській діяльності Андрій Петрович виділяє стратегічні напрями вдосконалення роботи сільськогосподарських підприємств, розвитку соціально-культурної сфери району. Завдяки його наполегливості забезпечено фінансування та проведено ремонт спортивного залу та даху Калинівської школи, водопровідної мережі села.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Шкрум Андрій Петрович людина активної життєвої позиції, входить до складу постійної комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, вносить конкретні пропозиції в вирішенні питань по підвищенню доходної частини бюджету, благоустрою території, тощо. Його ділові якості в поєднанні з ввічливістю, врівноваженістю, конструктивізмом, комунікабельністю та оптимізмом викликають повагу серед громадян, керівників  підприємств, організацій та установ району.

  «З усіма питаннями, – говорить Андрій Шкрум, – можете звертатися до мене особисто, вирішувати будемо разом. Підтримаю будь-які реальні справи на території села та району в цілому».  

« повернутися до списку новин