Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

18 позачергова сесія районної ради завершилась звільненням голови

Переглядів: 700

У п’ятницю, 14 квітня, відбулась 18 позачергова сесія районної ради сьомого скликання, ініційована групою депутатів районної ради. Відкрив засідання представник ініціативної групи, депутат районної ради Юрій Нежурко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головуючим 18 сесії було обрано депутата районної ради, голову постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури, спорту, соціального захисту населення та депутатської етики - Олега Федорова, секретарем – Юлію Мірошниченко.

 

 

 На порядок денний пленарного засідання було винесено 6 питань:

  • Про обрання головуючого на 18 позачерговій сесії Веселівської районної ради Запорізької області.
  • Про Програму ремонту, будівництва, реконструкції об'єктів інфраструктури Веселівського району на 2017 рік.
  •  Про внесення змін та доповнень в рішення районної ради від 19.01.2017 №2 «Про Програму підтримки закладів охорони здоров’я, розташованих на території Веселівського району на 2017 рік».
  • Про затвердження Програми висвітлення діяльності Веселівської районної державної адміністрації та Веселівської районної ради у друкованих засобах масової інформації у 2017-2018 роках.
  • Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2016 р. № 29 «Про районний бюджет на 2017 рік» зі змінами та доповненнями. 
  • Про звільнення голови Веселівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

Завдяки плідній роботі постійних комісій рішення по 4 питаннях було прийнято без розгляду та обговорення.

 

 

Участь в голосуванні з питання  «Про звільнення голови районної ради», прийняло 23 депутата з 24 присутніх на пленарному засіданні.

 

 

Відповідно до протоколів лічильної комісії, 2/3 (18 депутатів) від депутатського корпусу підтримали звільнення голови районної ради.

 

 

Нагадуємо, що причиною звільнення Цвіліховського О.Л. з посади голови районної ради стала його відмова виконувати рішення 17 чергової сесії районної ради, що є порушенням п.п. 1, 12 частини шостої ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З рішеннями 18 позачергової сесії можна ознайомитись тут

 

 

« повернутися до списку новин