Веселівська районна рада

Керівництво району привітало працівників соціальної сфери з професійним святом

Переглядів: 468

Сьогодні, 30 жовтня, у великому залі засідань районної ради відбулись урочисті збори з нагоди Дня працівника соціальної сфери.


З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Масалов: «Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім'ї, безробітні громадяни. І люди вірять вам, ідуть до вас з впевненістю у тому, що знайдуть і співчуття, і підтримку, і вирішення життєвих труднощів і суспільних негараздів». 


Нагороджуючи грамотами районної ради, Віктор Володимирович висловив слова вдячності за сумлінну працю, терпіння, щирість до людей і співчуття: «Вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Веселівського району мали гідну роботу та гідне життя».


Вітали кращих працівників соціальної сфери голова райдержадміністрації Іван Мігуля, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Олена Кіяшко, заступник начальника Веселівського центру зайнятості Левон Олена та керівники структурних підрозділів.

За сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту населення та з нагоди професійного свята керівники також відзначили кращих соціальних працівників.

Солодкими подарунками подякував за старанну працю працівникам соціальної сфери району народний депутат України Сергій Валентиров, які з радістю вручила помічник депутата Олена Щетініна.

В теплій святковій атмосфері відбулися урочистості. На завершення ведучі заходу ще раз побажали всім присутнім міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, натхненної праці задля розквіту рідного краю.


 « повернутися до списку новин