Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Олександр Цвіліховський вивчив проблеми Матвіївської сільської ради

Переглядів: 431

  У вівторок, 13 вересня, голова районної ради Олександр Цвіліховський виїхав на територію Матвіївської сільської ради, щоб вивчити ситуацію щодо підготовки комунальних закладів районної ради до осінньо-зимового періоду. Разом із сільським головою Юрієм Кучеренком очільник району завітав до КЗ «Матвіївська ЗОШ І – ІІІ ступенів», де цього року за кошти сільської ради по системі ProZorro було замінено 38 вікон. У зв’язку з тим, що монтажні роботи були завершені тільки у серпні, ремонт у деяких навчальних кабінетах завершувався ще у вересні. На сьогодні навчальний заклад потребує заміни ще 74 вікон.

    

  Як зазначила під час зустрічі директор Зоя Кас’янова, у школі наразі стоїть гостро проблема заміни старої електроплити на нову: «На це потрібні значні кошти, приблизно 12 – 13 тис. гривень, яких у закладі немає».

  Також очільник району переймався проблемою швидкісного Інтернету. Під час зустрічі Олександр Леонідович у телефонному режимі зв’язався з одним із провайдерів та обговорив можливість встановлення нового обладнання у навчальному закладі для забезпечення більш швидкісного Інтернет-сполучення у закладі.

  Серед вищезазначених проблем перед початком зими Зоя Олександрівна назвала і проблему протікання даху в деяких місцях. Адже через прогнилі дерев’яні лаги під час сильного вітру відбувається сповзання шиферу.

 

Наступним пунктом візиту голови районної ради став сільський будинок культури, який на сьогодні знаходиться в аварійному стану. За словами сільського голови, ремонт тут не проводився ще за часів колгоспу. У поточному році нарешті вдалося частково перекрити будівлю, але зовнішній і внутрішній стан її все одно залишається у плачевному стані. Крім того, заклад культури скаржиться на відсутність музичної апаратури, що унеможливлює проведення урочистих та святкових заходів у селі.

   

  Майже в такому ж критичному стані знаходиться і саме приміщення сільської ради, яке потребує негайного ремонту.

« повернутися до списку новин