Веселівська районна рада

Башта Рожновського для Зеленого Гаю

Переглядів: 561

   У вівторок 09 серпня голова Веселівської районної ради О.Л.Цвіліховський відвідав територію Зеленогаївської сільської ради, де цього дня було проведено демонтаж старої та встановлення нової башти Рожновського.

  

 

 

   Протягом останніх років вийшли зі строю майже всі водонапірні башти на селі. Подача води здійснювалась цілодобово, але її кількості зовсім не вистачало, щоб забезпечити повноцінне споживання для населення. Тому нині ця проблема постала дуже гостро і потребувала негайного вирішення, – говорить Лариса Лобач, голова сільради.

  Ще на початку року встановлення нової башти та забезпечення водою життєдіяльності населеного пункту стало пріоритетним завданням місцевої влади. Можливо, комусь і не вірився успіх цієї справи, але завдяки районній раді, рішенням якої було виділено значну суму коштів, та спільним зусиллям Зеленогаївської сільської ради і КП «Горизонт» (директор Микитенко А.Д.)  справу вдалося зрушити з місця. І вже сьогодні нова башта Рожновського подає воду на все село. На розв’язання цієї нагальної проблеми було витрачено понад 140 тис. грн. спільних коштів районного та сільського бюджетів.

  Під час зустрічі з головою сільради і директором комунального підприємства с. Зелений Гай, яка відбулася на місці встановленої башти під час монтажних робіт, очільник району О.Л.Цвіліховський також обговорив ряд питань, які необхідно вирішити на території, акцентувавши увагу на проектній діяльності. Л.В.Лобач, у свою чергу, пообіцяла найближчим часом надати новий готовий проект, націлений на розвиток села, до районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин