Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Звіт депутата районної ради 7 скликання Мирошниченко Юлії Геннадіївни

Переглядів: 480

   Рік назад я була обрана депутатом  Веселівської районної ради сьомого скликання.  За цей час я намагалась постійно приймати активну участь у засіданнях районної ради, постійних комісії ради та громадських заходах. Я вхожу до складу комісії  з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та депутатської етики.

 

 

  

 

   За звітний період особливу увагу приділяла багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, ветеранам та людям похилого віку. Напередодні річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників я разом з іншими депутатами районної ради відвідала учасників бойових дій  Другої світової війни та мала нагоду вручити  сертифікати на отримання грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету та ювілейну медаль від Президента України «70 років Перемоги над нацизмом».

     За звітний період до мене звернулось 18 мешканців з особистих питань.

     Було надано матеріальну допомогу на тривале лікування 4 жителям Веселівського району.

     Особливо турбує питання надання кваліфікованої первинної медичної допомоги населенню нашого району. Для цього я з багатьма депутатами районної ради намагаюсь відстоювати інтереси нашого Центру первинної медико-санітарної допомоги.

     Турбує мене і питання надання житла молодим лікарям нашого району, але говорити про результат ще немає можливості. 

     У подальшій роботі я сподіваюсь на допомогу мешканців району, голови районної ради та на підтримку депутатського корпусу в вирішенні цих питань.

« повернутися до списку новин