Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

ЗВІТ ТРУДОВОГО АРХІВУ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ ЗА 2016 РІК

Переглядів: 660

Веселівський Трудовий архів – це комунальна організація, яка створена для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених в процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, та розташовані на території району.

У своїй діяльності Веселівський Трудовий архів керується Конституцією і Законами України, Актами Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями Веселівської районної ради, Положенням про Веселівський Трудовий архів. З питань організації і методики ведення архівної справи Трудовий архів керується нормативними актами Державної архівної служби України, Державного архіву Запорізької області, наказами та рекомендаціями Веселівського архівного відділу РДА.

Веселівський Трудовий архів займає приміщення, яке знаходиться за адресою вул. Центральна, 136 (третій поверх) і складається із робочої кімнати та сховища площею 31 м2. Архівосховище оснащено стелажами, які дають змогу більш раціонально розміщувати документи та ефективно використовувати площу сховищ. Архів забезпечений комп’ютерною та розмножувальною технікою.

Станом на 01 грудня 2016 року в Трудовому архіві зберігається 10973 одиниць зберігання по 192 фондах, всі справи закартоновано.

За звітний період у Трудовому архіві зареєстровано 285 заяв громадян з них розглянуто з позитивним результатом 275 запитів.

Тематика запитів

 

Кількість запитів

% співвідношення до загальної кількості

Про заробітну плату

171

60

Про трудовий стаж

82

29

Про трудовий стаж на пільгових умовах або за вислугу років

18

6

Про заробітну плату на пільгових умовах або за вислугу років

14

5

Разом:

285

100

 

На особистому прийомі всім заявникам надано роз’яснення та рекомендації з місця знаходження документів. Заяви громадян розглядаються в терміни згідно чинного законодавства.

Протягом звітного періоду виявлено та включено до джерел комплектування Трудового архіву за погодженням з архівним відділом райдержадміністрації 6 установ, в діяльності яких не створюються документи національного архівного фонду, а відкладаються документи з особового складу, серед них:

  • Веселівська районна асоціація фермерських господарств «Нива»;
  • Артіль ім. Когановича (КСП «Калинівка»);
  • Артіль ім. Щорса (КСП«Калинівка»;)
  • Колгосп ім. Калініна(КСП «Калинівка»);
  • СВК «Калинівка»;
  • ПП «Ольвія»;
  • Виборчі документи.

від яких прийнято на державне зберігання  748 справ.

Трудовим архівом постійно проводиться робота з керівниками підприємств та організацій, які ліквідуються по роз’ясненню порядку передачі та впорядкуванню справ з особового складу, складанню історичних довідок та описів.

Графік роботи Трудового архіву:

 

З понеділка по п’ятницю.

Прийомні дні – вівторок, п’ятниця з 8.00-16.00,

перерва з 12.00-12.45

 

Телефон для довідок – 2-19-69, головний спеціаліст     Павлюк Тетяна Вікторівна.

« повернутися до списку новин