Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Форвардні закупівлі зернових урожаю 2017 року – дієва підтримка сільгоспвиробників

Переглядів: 381

Державна Продовольча  Зернова Корпорація України розпочала весняну програму закупівель озимих культур зернових  - пшениці та ячменю - врожаю 2017 року.

Як пояснили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, метою форвардної програми є підтримка українського сільгоспвиробника, яка дає можливість допомогти аграріям з обіговими коштами та мати 100%  гарантію поставки обумовленого в договорі зерна в зазначені терміни і в повному обсязі. Тому відбір контрагентів буде дуже ретельний.

Основними перевагами форвардної програми ДПЗКУ є проста та прозора процедура оформлення договорів, своєчасне фінансування аграріїв, низький відсоток за користування коштами, застава не майна, а майбутнього врожаю, вигідні умови зберігання зерна у філіях  Корпорації.

Реалізація програми проводиться в два етапи.

На першому етапі (березень-липень) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів. На підставі позитивного акту огляду посівів  у центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» треба укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника в березні-липні 2017 року, згідно з умовами договору, буде здійснюватися попередня оплата. Авансовий платіж за одну тонну зерна пшениці або ячменю  становитиме 2580 грн. з урахуванням ПДВ.

Другий етап передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в обсязі  та якості згідно з умовами договору до філій ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

Термін поставки ранніх зернових – пшениці та  ячмень -  до 1 вересня 2017 року.

Отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів, можна, звернувшись до керівника регіонального відділу  ПАТ «ДПЗКУ» Подвижної Людмили Миколаївни, тел. (067) 523-33-71, (050) 243-93-40. E-mail: dnipropetrovsk@pzcu.gov.ua

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

 

Юридичий відділ Веселівської районної ради 

« повернутися до списку новин