Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

ПЕРШІ КРОКИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В ДІЇ

Переглядів: 450

   5 серпня відбувся виїзд голови Веселівської районної ради О.Л.Цвіліховського  у с. Запоріжжя Веселівського району, де минулий тиждень видався гарячим. І не тільки тому, що літо у розпалі. Просто його жителі мріють, щоб маршрутні автобуси нарешті почали заїжджати по пасажирів у центр населеного пункту, і їм не доводилося більше у спеку і холод виходити на трасу для поїздки до райцентру чи найближчого міста. Усі мешканці села на чолі з головою І.Б.Сеником, не чекаючи поки хтось візьметься за розв’язання сільських проблем, вирішили це зробити самостійно.

На початку тижня вже була готова до експлуатації автобусна зупинка, подарована народним депутатом України С.В.Валентировим, змонтована та встановлена силами мешканців села. А на кінець тижня добра частина чоловічого населення вийшла на трудовий десант по ремонту доріг, на який важко дочекатися від комунальників.

Безоплатно, на добровільних засадах, з добрим настроєм та усмішкою, чоловіки села не чекають, поки станеться диво, а держава зробить європейські дороги. Тому самі роблять своє село кращим, комфортнішим, а дороги – зручнішими для руху. Серед тих, хто вийшов засипати дороги по вулицях Ювілейній та Гагаріна, можна було зустріти майже всі верстви – від учнів школи до пенсіонерів. Наймолодший учасник акції (Соловйов С.) щойно перейшов до 6 класу, найстаршому чоловіку (Роговий В.А.) – вже 75 років. Поруч виконували важку роботу семикласники Лещенко А. і Фурлей І., дев’ятикласник Передерій А., вчитель Сипливий О.М. та ін. Вантажні самоскиди Колісника Д.В. та Писанця В.О. возили суміш відсіву, який надав Баландін А.Г. (ФГ «Приват»).

«Засипаємо самотужки ями на дорогах, щоб запустити маршрутний автобус у село, зупинка для якого вже чекає біля приміщення сільради. Адже дороги, не передані до комунальної власності, вимушені робити самі», - говорить сільський голова у розмові з очільником району. Продовжуючи розмову, І.Б.Сеник зазначив, що вже довгий час намагається вирішити проблему заїзду автобусу в село, і тільки наразі дане питання почало вирішуватися.

О.Л.Цвіліховський детально вивчив ситуацію на місці і висловив особисту підтримку мешканцям села. Також учасниками зустрічі було обговорено низку інших питань, яка включала себе організацію спортивних секцій з вересня поточного року для учнів КЗ «Запорізька ЗОШ І – ІІІ ст.». 

         

 

« повернутися до списку новин