Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Дорогі піскошани!

Переглядів: 461

  День села – це свято, яке єднає всіх його жителів, повязує минуле, сьогодення та майбутнє  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

  Дозвольте мені від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро привітати вас всіх із Днем вашого села, яке завжди славилося щирими та працьовитими людьми.

  Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ населеного пункту, зберігається його героїчна історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це, перш за все, успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

  Тож нехай же і надалі процвітає наше село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому.

  Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

  Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичимо всім жителям села  Божого благословення, здоров'я, щастя та благополуччя! Зі святом Вас!

 

З повагою Олександр Цвіліховський,

голова районної ради

« повернутися до списку новин