Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні служителі закону!

Переглядів: 405

  Від імені депутатського корпусу районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.

  На Вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби.

  Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України шляхом будівництва демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

  Сердечно зичимо щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

  Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

 

 

З повагою Олександр Цвіліховський

голова Веселівської районної ради

« повернутися до списку новин