Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Будні наших депутатів

Переглядів: 449

Волков Сергій Гаврилович - досвідчений депутат Веселівської районної ради, голова постійної комісії з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів та транспорту. Був депутатом обласної ради 5 скликання, на сьогоднішній день обраний депутатом районної ради 7 скликання. Сергій Гаврилович нагороджений орденом за заслуги перед Запорізьким краєм III ступеня та грамотами районної і обласної ради. Своєю працею вносить вагомий внесок в розвиток Веселівського району, займаючи посаду директора СВК «Фрунзе». Має лідерські якості, великий досвід керівника, який йому допомагає в роботі.

Працюючи директором сільгосппідприємства запроваджує нові технології на своєму виробництві, піклується про колектив і завжди їм старається допомогти, особливо Сергій Гаврилович піклується про пенсіонерів. Завдяки великому досвіду, як керівника, в своїй депутатській діяльності робить суттєві та влучні пропозиції щодо розвитку району. Постійна комісія, яку він очолює, займається важливими для району питаннями, в першу чергу це стосується земель та зелених насаджень, а також вирішення проблем екології в районі.

  При обговоренні проекту затвердження генерального плану селища Веселого, Сергій Гаврилович приймав активну участь і вносив слушні пропозиції, які були прийняті до уваги і допомогли прийти до спільного рішення в питанні меж селища. Не байдужий Сергій Гаврилович і до проблем своїх виборців, зі свого депутатського фонду він виділяє матеріальну допомогу для людей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Юридичий відділ Веселівської районної ради 

« повернутися до списку новин