Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Сільська школа потребує оновлення комп’ютерної техніки

Переглядів: 492

  Завершенням робочої поїздки на територію Чкаловської сільської ради, яка відбулась 26 серпня, став огляд комунального закладу районної ради «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ст.». Олександр Цвіліховський оглянув усі приміщення і відзначив, що навчальний заклад до нового навчального року готовий на відмінно. Приємне враження на голову райради справили майстерня і фізична лабораторія, де на сьогодні було повністю збережено матеріально-технічне оснащення навчальних кабінетів. Окремо Олександр Леонідович зупинився у шкільній бібліотеці, яка потребує оновлення книжкового фонду та забезпечення комп’ютером і оргтехнікою.

  «Але поряд із нашими надбаннями, - зазначила керівник закладу, - є ряд серйозних проблем, для вирішення яких необхідні значні фінансові витрати, які не може собі дозволити школа. Передусім, це – оновлення комп’ютерного класу, придбання друкарської техніки та забезпечення закладу швидкісним Інтернетом, що надасть можливість підняти рівень навчально-виховного процесу у ЗНЗ». Також необхідно замінити електроплитку в шкільній їдальні та відремонтувати асфальтне покриття біля школи.

  Очільник району уважно вислухав директора КЗ «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ст.» і зазначив, що із Всесвітньої мережею, звичайно, існують певні перешкоди, адже, на жаль, у сільській місцевості нашого району не існує на сьогодні провайдера, який би забезпечив швидкісний і доступний для кожного Інтернет. Ця проблема нині стоїть гостро у кожній сільській школі Веселівщини і потребує розв’язання на державному рівні.

  З метою вирішення проблеми оновлення книжкового фонду та комп’ютерної техніки навчального закладу, заміни обладнання в їдальні та ремонту асфальтного покриття на шкільному подвір’ї О.Цвіліховський пообіцяв доручити райдержадміністрації вже найближчим часом при розробці  проектів програм розвитку Веселівського району забезпечити включення зазначених питань до районних програм, які фінансуються з районного бюджету і потребують розгляду на сесії.

    

 

 

« повернутися до списку новин