Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Голова районної ради привітав ветеранів з ювілеєм

Переглядів: 534

Сьогодні у великому залі засідань районної ради ветерани району відзначили 30-річчя заснування своєї організації. З цією значною датою їх привітав голова районної ради Цвіліховський О.Л. та вручив грамоти і подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Шановні Ветерани ! 

 

 Сьогодні ми з вами святкуємо  30-ти річчя утворення Веселівської  районної організації ветеранів праці.

Організація ветеранів це організація , яка є і завжди буде, тому , що ветеранами будемо ми всі, і ті кому 20 і 40 і 50,  про це завжди потрібно всім пам’ятати і приділяти їм увагу. 

 І в цій чудовій залі сьогодні присутні ті  чиї руки будували мости та дороги, фабрики і заводи, забезпечували хлібом, молоком , м’ясом, та іншими продуктами , лікували хворих  і виховували дітей, будували нашу державу.

Саме ви у свій час трішки не досипали десь не доїдали, приділяли менше уваги своїй родині тому , що ви самовіддано працювали на розвиток і добробут нашої держави.

  Тому в цей день ми вклоняємось перед вами , за вашу самовіддану працю за ваш труд, і всі слова подяки саме для вас.

І сьогодні від  імені депутатів, працівників районної ради і мене особисто прийміть найщиріші слова привітання з нагоди 30-ти річчя вашої організації і дозвольте побажати вам міцного здоров’я, довгих років життя, добробуту вам та вашим родинам . 

 

З повагою,

Голова Веселівської районної ради                 О.Л.Цвіліховський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин