Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

ПОРТАЛ ВАКАНСІЙ НА ДЕРЖСЛУЖБУ ЗАПРАЦЮВАВ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Переглядів: 358

Запрацював веб-портал, на якому розміщуватимуться вакансії на держслужбу. Нині портал працює в тестовому режимі, але вже у вересні на ньому опублікують більше 1000 вакансій до 10 міністерств і відомств.

За словами Міністра Кабміну Олександра Саєнко, до вересня Уряд збирає пропозиції щодо удосконалення порталу, щоб уже з появою перших вакансій він запрацював на повну потужність. Тому нині всі охочі зможуть ознайомитися з його роботою та залишити свої коментарі у вкладенні «Зворотний зв'язок».

У цей момент на порталі можна зареєструвати акаунт, а також ознайомитися з інформацією про реформу та держслужбу загалом. Крім того, на сайті розміщено перелік документів, необхідних для участі в конкурсі на держслужбу.

Вакансії на порталі планують розміщувати з 4 вересня. Орієнтовна дата початку конкурсів - 11 вересня.

Нагадаємо, вакансії фахівців із реформ буде відкрито в Мінфіні, Мін'юсті, Мінсоцполітики, Мінагрополітики, МОЗ, Мінрегіоні, Мінінфраструктури, МОН, Міненерго, Мінкультури, Секретаріаті Кабміну, Нацагентстві з питань держслужби та Нацагентстві з електронного урядування.

Постанови, які регулюють проведення конкурсу з відбору фахівців із питань реформ, прийнято на засіданні Кабміну 18 серпня 2017 року.

 

на основі матеріалів ЛІГА: ЗАКОН

 

Юридичний відділ районної ради 

 

 

« повернутися до списку новин