Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Вирішення гострого питання с. Новоіванівка

Переглядів: 419

Сьогодні, за участі голови Веселівської районної ради Цвіліховського О.Л., відбулась зустріч з мешканцями с. Новоіванівка, на якій було обговорено питання забезпечення водопостачанням жителів села.  

На зустрічі також були присутні керівник апарату Веселівської РДА Юр’єва Т.М., начальник відділу з питань комунальної власності Веселівської районної ради Петров С.В., голова Новоуспенівської сільської ради Мішечкін А.С., директор комунального підприємства «Надія» Злий В.С.

У зв’язку із виходом з ладу артезіанської свердловини в с. Новоіванівка, силами фермерських господарств, приватних підприємців та Веселівського РС ГУ ДСНС, забезпечуються питною водою мешканці села.

На даному етапі Новоуспенівською сільською радою сплачено 17000 грн. спеціалізованому підприємству за коригування та уточнення проектно-кошторисної документації, яка була розроблена у 2014 році та направлено лист-клопотання до Запорізької обласної ради щодо виділення коштів в сумі 1 млн. 600 тис. грн. на буріння нової артезіанської свердловини.

« повернутися до списку новин