Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Візит голови районної ради на територію Калинівської сільської ради

Переглядів: 353

 

  Триває підготовка до чергової дванадцятої сесії районної ради, на якій буде розглянуто питання готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-побутової і культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період. З цією метою 20 вересня голова районної ради Олександр Цвіліховський продовжив виїзні зустрічі по території району. Цього разу під пильне око очільника району потрапила Калинівська сільська рада, на території якої він відвідав школу, дитячий садок та місцевий ФАП.

 

 

 

 

  Разом з головою сільської ради Магомедом Фарзаєвим голова районної ради відвідав КЗ «Калинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», у спортивному залі якого на початку року було заплановано капітальний ремонт. З цією метою у березні 2016 року на шостій сесії при сприянні депутата районної ради Андрія Шкрума з районного бюджету було виділено 80 тис. грн. У червні місяці завдяки допомозі депутата Верховної Ради України Сергія Валентирова оперативно було розроблено кошторис. У липні на одинадцятій позачерговій сесії районна рада виділила біля 400 тис. грн. на ремонт даху. З цього часу в спортивний зал завезли тільки частину будівельних матеріалів, але роботи так і не розпочато.

 

              

  За словами директора школи Ірини Остроконь, питання наразі стосується відсутності риштування, щоб почати ремонт стелі спортивного залу. Але, як було виявлено під час огляду, незважаючи на проведений влітку поточний ремонт усіх приміщень, у закладі протікає крівля майже з усіх сторін: у спортивному залі, у навчальних кабінетах, коридорі.

  

  Як зазначив очільник району, першочерговим завданням для відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у цьому напрямку повинно бути негайне освоєння виділених раніше коштів на перекриття даху в КЗ «Калинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», в інакшому випадку будь-які внутрішні ремонтні роботи в закладі будуть марними.

  Також керівник ЗНЗ підняла питання забезпечення учнів 4-го і 7-го класів підручниками і нерівномірного перерозподілу лімітів електроенергії, під час якого на теплу пору року для закладу виділяється більше кіловат електроенергії, ніж на опалювальний період. «Як у такому випадку можна обігріти навчальний заклад і забезпечити комфортні умови для усіх учасників навчально-виховного процесу?» - поставила запитання Ірина Анатоліївна.

  Приємне враження на голову районної ради справив вхід до приміщення школи, адже гостей навчальний заклад вітає новим відремонтованим порогом та пандусом, що є дуже важливим в умовах організації інклюзивного навчання. За це директор школи виносить велику подяку вчителям закладу та особисто голові сільської ради Магомеду Алігамзетовичу, який допомагає школі не тільки фінансово, а й своїми руками.

 

 

 

 

 

  Поряд з цим необхідно завершити заміну віконних блоків на енергозберігаючі по усій будівлі та замінити другі вхідні двері, на що сільська рада пообіцяла знайти кошти найближчим часом.

 

      

 

  У ДНЗ «Золота рибка» проблему протікання даху вирішено. За словами завідуючої Людмили Пилипенко, сьогодні варто спрямувати зусилля на завершення роботи по заміні вікон і дверей, а також відремонтувати асфальтні доріжки на подвір’ї.

 

 

У Калинівському ФАПі завідувачка Олена Шкрум наголосила на проблемі обігріву сільської бібліотеки, яка знаходиться в одному приміщенні із ФАПом. Сільський голова пообіцяв вирішити питання обігріву приміщення бібліотеки на рівні сільської ради.

 

 

« повернутися до списку новин