Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні ветерани та люди поважного віку!

Переглядів: 384

  Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради прийміть з нагоди Дня ветерана та Дня людей похилого віку слова великої вдячності з вашу велику працю, віддані сили і вагомий внесок на благо рідного краю.

  Цей день є визначним і особливим, адже кожен із нас повинен пам’ятати про свою історію, вшановувати і надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, бо саме вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

  Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за життя. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Тому ми повинні виявляти турботу і милосердя до найповажнішої частини суспільства, адже  люди літнього віку потребують не тільки пенсій, доступних ліків, соціального захисту, а й тепла наших сердець, доброго слова, допомоги.

  Бажаємо всім людям похилого віку, ветеранам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові!

 

 

З повагою,

голова районної ради                 Олександр Цвіліховський

« повернутися до списку новин