Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулося засідання 16-ої позачергової сесії районної ради

Переглядів: 393

19 січня 2017 року під головуванням голови Веселівської районної ради Олександра Леонідовича Цвіліховського відбулося засідання 16-ої позачергової сесії районної ради. У роботі сесії взяли участь голова та заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.  До порядку денного сесії включено 6 питань.

Основним питанням була інформація начальника управління фінансів РДА Левади Т.Ю. про внесення змін та доповнень до рішення районної ради  «Про районний бюджет на 2017 рік».

 

У ході засідання депутати прийняли Програму підтримки закладів  охорони здоров’я, розташованих на території  Веселівського району на 2017 рік, з інформацією щодо якої виступила заступник голови райдержадміністрації Галас Т.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Депутати заслухали інформацію начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Старкової-Бєлікової М.М. про Програму профілактики правопорушень    та   забезпечення громадської безпеки в Веселівському районі на 2017-2021 роки та прийняли відповідне рішення.

 

 

Деякі питання виникли у депутатів в ході обговорення проекту рішення про затвердження матеріалів незалежної експертної оцінки та продажу на аукціоні об’єкту нерухомого майна, з інформацією щодо якого виступив голова постійної комісії  з питань комунальної власності Дундук Г.В. Отримавши вичерпну відповідь на задані питання, депутати одноголосно підтримали запропонований проект рішення.

 

 

З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

« повернутися до списку новин