Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

На черзі – проблема водопостачання

Переглядів: 387

  06 вересня відбулася робоча зустріч голови районної ради Олександра Цвіліховського та директора КП «Надія» Василя Злого з питань ремонту водопровідної системи на території Новоуспенівської сільської ради.

  За словами Василя Степановича, водогін по селам Новоуспенівка та Новоіванівка дуже застарілий, постійно рвуться труби, що призводить до майже нескінченних ремонтних робіт. А це, у свою чергу, потребує чималих фінансових затрат. Щойно закінчили лагодити систему по с. Новоіванівка, вже на черзі – відкрите питання по подачі води по вул. Широкій села Новоуспенівка. Зараз комунальному підприємству необхідно негайно провести зварювальні роботи на башті Рожновського, адже йдуть постійні втрати води. З цього приводу директора комунального підприємства також цікавило питання отримання субсидій на воду.

  У відповідь на порушену проблему Олександр Леонідович зазначив, що питання капітального ремонту водопровідної системи цієї території наразі подано на розгляд обласної ради.

  Під час зустрічі очільник району у телефонному режимі зв’язався із начальником управління соціального захисту населення Оленою Кіяшко і пояснив В.Злому ситуацію із нарахуванням субсидій.

« повернутися до списку новин