Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Розпочалась підготовка до чергової сесії

Переглядів: 341

7 червня в адмінбудівлі районної ради відбулось засідання постійної комунальної комісії під головуванням її очільника Георгія Дундука. Захід пройшов за участю голів інших постійних комісій районної ради сьомого скликання.

На порядок денний засідання було винесено питання, які стосувалися оренди комунальних приміщень та затвердження документації організацій, які знаходяться у комунальній власності Веселівської районної ради.

Під час засідання важливу увагу було зосереджено на питанні щодо подальшої конкурентної спроможності КП «Центральна районна аптека № 80» Веселівської районної ради. Заслухавши інформацію директора та головного бухгалтера комунального підприємства щодо фінансового стану аптеки, депутати рекомендували керівнику Ларисі Третяк зробити певні кроки щодо впорядкування необхідної документації та підготовки фінансового звіту для розгляду його на сесії. За необхідності районні обранці порадили провести незалежний аудит, що стосується фінансової діяльності підприємства.

На завершення засідання депутати оголосили про необхідність скликання 30 чергової сесії та підготували необідні документи.

« повернутися до списку новин