Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Постійні комісії районної ради активно готуються до 23 чергової сесії

Переглядів: 318

У ході підготовки до 23 сесії районної ради 8 вересня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань спільної (комунальної) власності, побутового і торгівельного обслуговування населення, з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, лісового господарства, екології, природних ресурсів та транспорту та з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури, спорту, соціального захисту населення та депутатської етики.

Членами постійної комісії було заслухано звіти щодо готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-побутової сфери району в осінньо-зимовий період, щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за підсумками І півріччя 2017 року та щодо сприяння інвестиційної діяльності на території району тощо.

 

 

Крім того, було розглянуто ряд листів, які надійшли до виконавчого апарату районної ради.

 

 

Одним із основних питань, які розглянули депутати на спільному засіданні, був звіт райдержадміністрації щодо готовності об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду. Важливого значення народні обранці надали реконструкції центрального ґанку КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІІ ст.», який наразі знаходиться в аварійному стані.

 

 

Також члени постійних комісій знову звернулись до детального обговорення питань, що стосувались будівництва та ремонту водопроводів на територіях Новоуспенівської (с. Новоіванівка), Матвіївської, Таврійської (с. Веселе), Чкаловської сільських рад.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гостру дискусію серед народних обранців викликало питання щодо створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Веселівської районної ради. На думку більшості депутатів, такий центр, звичайно, необхідний у Веселівському районі. Але не варто приймати поспішне рішення напередодні перших виборів у новоутворених Новоуспенівській та Чкаловській громадах. Так як вже після 29 жовтня усі три ОТГ району матимуть змогу самостійно вирішувати необхідність та можливість створення такої установи. Тим більше, що на сьогоднішній день у навчальних закладах району достатньо фахівців (педагогів, психологів), щоб забезпечити навчання та розвиток дітей з особливими потребами.

Після обговорення п’яти спільних питань постійні комісії розійшлися, щоб продовжити роботу окремо по профільних питаннях порядку денного.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У понеділок, 11 вересня, планується проведення засідання бюджетної комісії.

 

 

« повернутися до списку новин