Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Долю медичної галузі Веселівщини вирішуватимуть депутати територіальних громад

Переглядів: 347

У ході пленарного засідання 9 позачергової сесії Новоуспенівської сільської ради сьомого скликання депутатами було прийнято рішення направити до Чкаловської ОТГ пропозицію щодо створення єдиного медичного закладу для обох об’єднаних територіальних громад.

Голова районної ради Віктор Масалов не стоїть осторонь даної проблеми. Його дії спрямовані на максимально ефективне розв’язання питання щодо реформування районної медицини в умовах децентралізації. Адже якісне медичне обслуговування населення наразі залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності районної влади.

16 травня Віктор Володимирович провів робочу зустріч-нараду, участь в якій взяли депутат Запорізької обласної ради Юрій Голота, голова райдержадміністрації Іван Мігуля та депутат Чкаловської сільської ради Андрій Шкрум. Присутні ґрунтовно обговорили всі «за» і «проти» створення одного закладу охорони здоров’я, яке надаватиме медичні послуги жителям Новоуспенівської та Чкаловської ОТГ.

У результаті учасники заходу вирішили продовжити розгляд даної проблеми у найближчу п’ятницю. Планується довести інформацію про створення об’єднаного медичного закладу до депутатів обох громад, які спільно вирішуватимуть подальшу долю медичної галузі на території.

« повернутися до списку новин