Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Обговорення нагальних проблем під час робочої зустрічі

Переглядів: 381

  Під час візиту на територію Корніївської сільської ради очільник району Олександр Цвіліховський провів робочу зустріч з представниками корніївської громади. У ході зустрічі депутат районної ради Ліана Гулак, голова сільської ради Юрій Овєчкін та депутат сільської ради Інна Пінчук підняли болючі питання ремонту доріг, заростей амброзії по селу та вздовж узбіч, виділення земельних ділянок учасникам АТО, встановлення на території дитячого майданчика. Не менш гостро стояли і проблеми газифікації населеного пункту, децентралізації влади та створення об’єднаних громад на території Веселівського району.

  Олександр Леонідович дав роз’яснення учасникам розмови щодо нагальних питань, вирішення яких переважно залежить від наповнення бюджету села. Як зазначив сільський голова, у сільраді існує проблема сплати податків із доходів, які отримуються на території. Зокрема податки від діяльності ТОВ «Преображенське» і ООО «Середа компани» не надходять до місцевого бюджету, а сплачуються за місцем реєстрації юридичної адреси.

  «Вирішення багатьох нагальних проблем потребує прикладання власних зусиль. Не потрібно чекати, поки хтось їх вирішить,» - зазначив очільник районної ради під час зустрічі і наголосив на підготовці необхідної проектної документації, яка прискорить їх вирішення. 

 

« повернутися до списку новин