Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Члени постійних комісій розглянули питання впровадження проекту шведської компанії U-LEAD з Європоюю

Переглядів: 399

9 червня відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради під головуванням Віктора Масалова та Георгія Дундука.

Засідання постійних комісій було необхідне для вирішення питання практичного впровадження проекту шведської компанії U-LEAD з Європою на створення сучасного  Центру надання адміністративних послуг.

Для цього необхідно надати право Веселівській об’єднаній територіальній громаді на укладання договору довгострокової оренди, для розміщення Центру у лівому крилі першого поверху адміністративної будівлі Веселівської районної ради. Частина кабінетів даного приміщення наразі знаходиться в оренді у Веселівській райдержадміністрації.

Після плідного вивчення матеріалів, які були надані на розгляд депутатського корпусу районної ради представниками Веселівської районної державної адміністрації та Веселівській об’єднаної територіальної громади, депутати вирішили надати додатковий час фахівцям зазначених установ для розробки єдиного документу, який буде задовольняти потреби всіх зацікавлених осіб.

Також депутати наголосили, що для вирішення даного питання необхідно всім підходити лише з позиції покращення життя населення всього району.

« повернутися до списку новин