Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Голова районної ради відвідав село Корніївку

Переглядів: 401

 

  Днями делегація у складі депутата районної ради Ліани Гулак, голови сільської ради Юрія Овєчкіна та депутата сільської ради Інни Пінчук та на чолі з головою районної ради Олександром Цвіліховським здійснила робочу поїздку по території села Корніївки, де відвідала заклади соціальної сфери села.

 

 

 

  Під час візиту до КЗ «Корніївська ЗОШ І – ІІІ ступенів» з керівником Ліною Черномурко було обговорено проблеми закладу, які потрібно вирішувати у першочерговому порядку.

 

  Зокрема, як зазначила Ліна Миколаївна, влітку нарешті вдалося підключити нову систему електроопалення до живлення. Тепер стоїть проблема обігріву спортивного залу, в якому наразі немає жодного обігрівача, а встановлювати старі конвектори, які раніше працювали у навчальних кабінетах, не дозволяє відділ освіти, молоді та спорту через відсутність коштів на реалізацію даного проекту.

 

  Вже не вперше керівником ЗНЗ Веселівського району були підняті болючі питання забезпечення учнів 4-го і 7-го класів підручниками, перегляду лімітів на енергоносії, застарілої комп’ютерної техніки та низької швидкості Інтернет-мережі.

 

             

  Делегація під час огляду усіх приміщень школи встановила, що заклад потребує капітального ремонту на всіх поверхах. В першу чергу, необхідно відремонтувати крівлю у спортивному залі та підлогу в коридорах на другому поверсі, оновити шкільні навчальні меблі, замінити класні дошки. Також заклад потребує заміни 44 віконних блоків та двох вхідних дверей.

  

  Окремо очільник району відзначив порушення в оформленні документації, яка стосується організації харчування учнів.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  У ході огляду ДНЗ «Рукавичка» голова районної ради з’ясував, що й цей заклад не готовий в повній мірі до осінньо-зимового періоду. Адже заклад також потребує завершення заміни віконних та дверних блоків, забезпечення опаленням спортивного залу, ремонту підлоги, оновлення килимового покриття у групі, покращення освітлення, яке на сьогодні не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Немало відкритих питань виявилось і по сімейній амбулаторії, приміщення якої нині перебуває в аварійному стані і не опалюється належним чином. Також фельдшер Євген Гришко поскаржився на відсутність водопостачання в закладі. Очільник району звернувся із дорученням до сільського голови щодо пришвидшення вирішення вищевказаної проблеми.

« повернутися до списку новин