Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Приїзд заступника голови обласної ради на Веселівщину

Переглядів: 458

18 жовтня заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков з робочим візитом відвідав Веселівський район, під час якого зустрівся з головою районної ради Віктором Масаловим.

Робоча зустріч розпочалась в кабінеті голови районної ради, під час якої учасники обговорили нагальні проблеми району. Крім того, до заходу долучився і голова Веселівської ОТГ Петро Кіяшко.

Єгор Олександрович відвідав Веселівську районну багатопрофільну лікарню, де гостей зустрів головний лікар закладу охорони здоров’я та депутат районної ради Олександр Колісник. Олександр Миколайович люб’язно провів екскурсію по відділенням лікарні. Також гості завітали до Веселівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та зустрілися з його керівником Тетяною Сєргєєвою.

У Веселівській районній аптеці № 80 відбулась щира, невимушена розмова з завідуючою Ларисою Коваль та працівниками закладу, які запитували керівника області про наболілі питання, що стосуються життєдіяльності району.

З метою вивчення стану професійно-технічної освіти на території району, заступник голови обласної ради відвідав ДНЗ «Веселівський ПАЛ», де виконуючий обов’язки директора ліцею Денис Артем провів для гостей екскурсію навчальними приміщеннями, майданчиками, гуртожитком. Після огляду території ДНЗ Єгор Олександрович відзначив позитивні зміни у роботі навчального закладу.

Перша частина робочого візиту завершилась відвідуванням Веселівського селищного будинку культури та дитячої юнацької спортивної школи, де гостей радо зустріли керівники закладів Наталія Дяченко та Юрій Козюра.

Попереду на гостей з області чекала поїздка на територію сільських рад.

« повернутися до списку новин