Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Огляд КЗ «Зеленогаївська загальноосвітня школа I-II ступенів».

Переглядів: 485

  Робоча поїздка голови районної ради на територію Зеленогаївської сільської ради завершилась оглядом КЗ «Зеленогаївська загальноосвітня школа I-II ступенів».

  Олександр Леонідович оглянув приміщення школи, класи, їдальню та спортзал, температура у школі дуже низька, опалення під час канікул не використовується, що впливає не тільки на температуру у школі, але й сприяє руйнуванню стін та шпалер.

 

 

 

  Директор школи Бабич Євгенія Михайлівна показала дитячі класи, в які закуплено нові парти завдяки голові Зеленогаївської сільської ради Лобач Лариси Володимирівни та була придбана для їдальні електрична плита, яка комфортна у використанні і швидко нагрівається.

      Що стосується стану школи в цілому, він не поганий, покрашена підлога, поклеєні шпалери, працюють внутрішні туалети є рукомийники. В доброму стані спортивна зала. Працює їдальня. На сьогоднішній день відкриті два основних питання: опалення та часткова заміна даху. В коридорі на другому поверсі та в спортивному залі є невеликі ділянки, які під час непогоди протікають. В одному із початкових класів за підтримки народного депутата України С.В. Валентирова замінено старі вікна на сучасні пластикові. В перспективі заміна вікон у інших класах. 

« повернутися до списку новин