Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Назустріч ініціативам

Переглядів: 380

   Спорт і фізична культура завжди були невід’ємною складовою культурного життя жителів нашого району. Тому не дивно, що ця галузь постійно привертає велику увагу представників районної влади, а серед молоді знаходяться охочі зробити свій внесок у його розвиток.

 Минулого четверга у кабінеті голови районної ради за участю очільників району О.Л.Цвіліховського та І.І.Мігулі відбулась зустріч із студентом ІV курсу Мелітопольського державного педагогічного університету Іваном Демченком при підтримці депутата обласної ради Ю.В.Голоти, спеціаліста з питань молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради М.Ю.Козюри та голови Чкаловської сільської ради С.В.Калиновського. Майбутній учитель фізкультури виявив бажання проводити тренування з вільної боротьби для дітей, які проживають на території Чкаловської сільської ради та прилеглих до неї сіл, для чого йому необхідно знайти приміщення та спортивний інвентар для занять.

Олександр Леонідович та Іван Іванович дуже зацікавились даною пропозицією і в ході зустрічі вивчали ряд організаційних питань, які стосуються фінансування спортивного обладнання, спеціальної форми одягу, місцезнаходження спеціального приміщення. Голова районної ради особливу увагу звернув на забезпечення правил безпеки життєдіяльності та охорони праці майбутніх спортивних занять. У свою чергу, голова райдержадміністрації вказав на виховний аспект тренувань. Адже в умовах сьогодення дуже важливо формувати в дітях потяг до здорового способу життя та спортивний дух, що в подальшому вплине на поліпшення криміногенної ситуації в районі.

Під час зустрічі С.В.Калиновський назвав можливу організацію роботи спортивної секції в одному із спортивних залів: КЗ «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ст.» або сільського будинку культури. Але, за його словами, у спортзалі БК необхідно налагодити систему опалення, щоб взимку там не було холодно. І.І.Мігуля запропонував встановити у спортивному залі пелетний опалювальний котел, який дозволить при мінімальних затратах досягти максимального ефекту під час опалювального сезону.

Після того, як учасники зустрічі детально обговорили організаційні питання початку тренувань, було вирішено залишити питання на контролі і домовлено про нову зустріч для остаточного втілення задуму у життя.

Організаційний відділ

    

« повернутися до списку новин