Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулися перші сесії новостворених громад району, під час яких голови та депутати увійшли у свої повноваження

Переглядів: 330

Учора, 22 листопада, відбулись перші сесії VІІ скликання у новостворених Новоуспенівській та Чкаловській об’єднаних громадах, на яких були присутні голови територіальних виборчих комісій, представники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації, громадськості.

У першу чергу, було затверджено протоколи територіальних виборчих комісій про результати виборів, які відбулися 29 жовтня 2017 року. Голови ТВК вручили новообраним очільникам та депутатам ОТГ посвідчення. Нагадуємо, що відповідно до кількості населення до складу нових громад увійшло по 14 депутатів.

Після представлення та отримання посвідчень депутати відразу перейшли до плідної роботи. На порядку денному одними з перших стояли питання обрання секретарів сільських рад та заступників голів. Дані питання було вирішено шляхом таємного голосування.

Крім того, новостворені депутатські корпуси розглянули ряд нагальних питань, які є вкрай важливими для забезпечення повноцінної життєдіяльності територій Новоуспенівської та Чкаловської сільських рад.

Голови ОТГ Іван Сеник та Станіслав Калиновський подякували виборцям за виявлену довіру і закликали керівників районного рівня, новообраних депутатів та жителів громади до співпраці заради кращого майбутнього громад та району в цілому.

« повернутися до списку новин