Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Дорогі жителі Веселівського району!

Переглядів: 390

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією.

 Історичний досвід  постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.

У цей день ми особливо повинні замислюватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.

Тож від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Веселівської районної ради дозвольте щиро привітати вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!

З цієї нагоди щиро зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Нехай день прийдешній принесе нас світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших територіальних громад та усієї України.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Миру вам і Божої Благодаті!

 

З повагою Віктор Масалов,

голова Веселівської районної ради

« повернутися до списку новин