Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

запобіганням негативному розвитку епідемічної ситуації на території Веселівського району

Переглядів: 1603

Пандемія COVID-19 нарощує темпи розповсюдження по території країни. На державному рівні прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Указ Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронаврусом SARS-coV-2».

            Відповідні заходи були розроблені і у Веселівському районі. На позачерговій 50-ій сесії прийнята районна Програма щодо запобігання поширення  випадків захворювання на коронавірус  COVID-19 на території Вселівського району  на 2020 рік».

Актуальність  цієї програми   зумовлена запобіганням негативному розвитку епідемічної ситуації на території Веселівського району та готовністю медичних підприємств для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

На виконання програми передбачено 100 тис. грн..

Кошти будуть направлені у Веселівську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування. Передбачається закупівля захисних костюмів і засобів захисту дихальних шляхів медичного персоналу, дезінфікуючих засобів, лікарських препаратів та іншого з метою забезпечити готовність лікувального закладу до роботи у разі розповсюдження на території району гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом 2019-nCoV.

« повернутися до списку новин