Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Представники районної ради стали учасниками II Міжнародного «InCo Forum-2017» »: кооперація громад і бізнесу»

Переглядів: 529

12 жовтня у Запоріжжі розпочав роботу II Міжнародний «InCo Forum-2017»: кооперація громад і бізнесу», який проходить у виставковому центрі «Козак-Палац». Серед представників органів влади, які беруть участь у ньому, – голова районної ради Віктор Масалов та начальник комунального відділу районної ради Анатолій Грибко. Крім того, учасниками заходу стали представники територіальних громад, дипломати, українські і зарубіжні інвестори, представники близько 50 країн світу, 27 Надзвичайних та Повноважних послів, 40 авторитетних експертів.

 

 

Наскрізною темою в роботі форуму стала тема кооперації потенційних інвесторів та ОТГ. Учасники говорили про вже реалізовані проекти, ділилися планами та баченням інвестиційних перспектив.

Виступаючи на відкритті форуму, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, закликав представників бізнесу інвестувати в розвиток об’єднаних територіальних громад Запорізької області. На його думку, довіра інвесторів до нашого регіону має стати запорукою формування партнерських відносин між бізнесом та громадами.

Одночасно з Форумом у виставковому центрі «Козак-Палац» працюють спеціалізовані виставки та тематичні експозиції. До уваги учасників заходу – інтерактивний інформаційний стенд Запорізької області з основними інвестиційними проектами регіону.

 

 

 

« повернутися до списку новин