Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

Розпочато підготовку до Дня Незалежності

Переглядів: 469

   Сьогодні 05 серпня в актовому залі приміщення Веселівської селищної ради відбулось засідання спільного організаційного комітету по відзначенню 25-ї річниці Незалежності України, в якому взяли участь керівник виконавчого апарату районної ради Ю.Л.Білокопитов та начальник організаційного відділу О.М.Клюєва.  

Під час зустрічі, головуючим якої був селищний голова, представники оргкомітетів районних організацій, завідуючі будинками культури, начальники відділів освіти, молоді та спорту попередньо обговорили план заходів по відзначенню державної ювілейної дати. Кожна сторона презентувала власні заплановані заходи, які необхідно було узгодити між собою. Як було домовлено під час обговорення, деякі з них необхідно об’єднати та провести спільне свято для жителів усього району.

Загалом План заходів було відправлено на доопрацювання до наступного вівторка, коли буде прийматись остаточне рішення по організації святкових заходів.  

Запрошуємо усіх жителів Веселівщини, представників сільських рад  та їх виконавчих комітетів долучитись до організації святкування найбільшого державного свята України у серпні цього року на території нашого району та надати свої пропозиції до 09 серпня на електронну адресу vesel_rada@zp.ukrtel.net або за телефоном організаційного відділу            (06136) 2 – 14 – 08. Будемо раді почути вас і створити свято разом.

« повернутися до списку новин