Веселівська районна рада
Веселівський район, Запорізька область

У ході онлайн-наради керівництво розглянуло можливість вирішення проблеми подачі питної води у Веселому

Переглядів: 365

Веселівська районна рада не стоїть осторонь проблем, які виникають в територіальних громадах. Наразі однією з нагальних проблем є забезпечення питного водопостачання у населених пунктах району.

Учора, 14 травня, голова районної ради Віктор Масалов та голова Веселівської селищної ради Петро Кіяшко взяли участь у веб-нараді з питання виготовлення схеми оптимізації системи водопостачання в смт Веселе. Захід в режимі онлайн відбувся за ініціативи комунального відділу районної ради.

З настанням спекотної пори року питання безперебійного забезпечення питною водою населення Веселого стає досить актуальним. Адже водопостачання у селищі, особливо у літній період, відбувається за графіком, який часто змінюється. Це, у свою чергу, призводить до порушення комфортних умов проживання веселівців.

Виготовлення схеми оптимізації системи водопостачання у селищі надасть змогу спланувати необхідні заходи щодо цілодобового забезпечення населення питною водою. Також нагадаємо, що за попередніми даними комунальної служби селища, для безперебійного водопостачання, в першу чергу, потрібно вирівняти тиск та зробити кільцювання в єдину систему водогону. Досвід вирішення даної проблеми уже мають жителі смт Михайлівка Запорізької області.

Учасники онлайн-наради отримали вкрай необхідну інформацію в повному обсязі. Наступним кроком буде виготовлення технічної документації даного проекту, яке залишається в компетенції Веселівської селищної ради.

« повернутися до списку новин